Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Noul pret la v3!!!!!!!!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii pe tema schimburilor de telefoane mobile
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
n_i_t_a

Data înscrierii: 08/Mai/2007

MesajTrimis: Mie Iun 13, 2007 8:52 am    Titlul subiectului: Noul pret la v3!!!!!!!! Răspunde cu citat (quote)

Am inteles ca se vand foarte ieftin v3urile acum si cu un milion si ceva....Care o fi motivul??????
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Vin Iun 15, 2007 4:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai nici eu nu stiu da am vazut si eu ca is mai ieftine...na..oricum are memorie mica...camera slaba..... v3i e mult mai bun Shocked
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
n_i_t_a

MesajTrimis: Joi Iun 21, 2007 9:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

! Exclamation

Ultima modificare efectuată de către n_i_t_a la Joi Iun 21, 2007 9:56 am, modificat de 1 dată în total
Sus
n_i_t_a

MesajTrimis: Joi Iun 21, 2007 9:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da asa e au camera slaba si sunt destul de slabute la ceea ce stiu sa faca, dar la aspect le face pe multe!
Sus
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Joi Ian 10, 2008 5:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Totusi au clapeta....
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii pe tema schimburilor de telefoane mobile Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template