Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
nkiac probleme bluetooth

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Probleme cu mobilul!?
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Habriel

Data înscrierii: 22/Apr/2008
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar Apr 22, 2008 5:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La fel am patzit si eu cu NKIAC , l-am dus la servis si la resoftat .
Explicatia lor a fost ca desi aveam card de memorie mare, atunci cand transferi fisiere
prin bluetooth ele trec mai antai prin memoria telefonului care la acest model este foarte mica,si de aceea sa blocat.
In cazul meu eu am transferat si fisiere de 700 de mega si nu a avut nimic , dar la un moment dat am avut memoria telefonului 90% plina si sa blocat la un fisier de catziva kilo. dute la un service si il resofteaza ei (la mine a durat 20 de zile pana au gasit softu de rescriere )
acum nu mai folosesc bluetooth-ul de frica sa nu se blocheze. in rest este ok.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
B81TCV

Data înscrierii: 16/Iun/2008

MesajTrimis: Lun Iun 16, 2008 8:33 pm    Titlul subiectului: SALUT , am si eu un nkiac Răspunde cu citat (quote)

am aceeasi problema cu el , s-a blocat si nu mai merge cu cartela . spune-mi si mie unde ai fost cu el , te rog mult de tot dc esti din bucuresti.. aici pe forum sau pe mail tritoiu81@yahoo.com nu am gasit pe nicaieri soft pt. el ....
multumesc mult
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Probleme cu mobilul!? Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template