Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
De unde se pot lua clipuri video?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Aplicatii
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
OceanBoy

Data înscrierii: 19/Dec/2005
Locație: Costinesti

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 11:18 am    Titlul subiectului: De unde se pot lua clipuri video? Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva un site unde se pot gasi gratis clipuri video de marimi mici, special pentru mobile!? Vreau sa testez si eu playerul video de la mob meu.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
2zero_zero2

MesajTrimis: Mie Ian 04, 2006 11:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cea mai buna solutie ar fi sa downladezi clipuri normale si sa le convertesti tu.

O solutie de converter este BenQ Converter !
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Joi Ian 05, 2006 11:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Incearca sa folosesti Kazaa sau Bearshare.
Sus
Murfy

Data înscrierii: 07/Ian/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm Ian 07, 2006 1:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt multe posibilitati problema e cum le bagi in telefon...si iti mai trebuie un program cu care sa le transformi(extensia sau marimea) Very Happy
Sus
joy_of_life

MesajTrimis: Lun Feb 27, 2006 9:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cel mai usor mi se pare sa iei de pe alte mobile, de la preteni care au deja ... sau de pe net, direct convertite...
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Vin Apr 21, 2006 3:10 pm    Titlul subiectului: Re: De unde se pot lua clipuri video? Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
Stie cineva un site unde se pot gasi gratis clipuri video de marimi mici, special pentru mobile!? Vreau sa testez si eu playerul video de la mob meu.

http://rsgsm.com/videos.htm
Sus
OceanBoy

MesajTrimis: Mie Apr 26, 2006 11:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

10x, anybody else ? Very Happy
Sus
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Lun Feb 12, 2007 1:31 pm    Titlul subiectului: Re: video Răspunde cu citat (quote)

smartul a scris:
Sfatul meu e sa le iei pe cele normale si sa le covertezi tu cu ImTOO 3GP Video Converter simplu de folosit si ai si setari de rezolutie , frame ... Multa bafta !

Eu am folosit ImTOO 3GP , am convertit un fisier .avi in .3gp si cand l-am pus pe telefon ( Sagem My X6-2 ) nu se auzea sunetul, dar clipul mergea foarte bine. Ma poate lamuri careva ?
MONDI

Data înscrierii: 01/Feb/2007
Locație: CRAIOVA

MesajTrimis: Mar Feb 13, 2007 8:17 am    Titlul subiectului: Re: De unde se pot lua clipuri video? Răspunde cu citat (quote)

OceanBoy a scris:
OceanBoy a scris:
Incearca sa folosesti Kazaa sau Bearshare.

nu ma dumiresc pui intrebarea si tot tu raspunzi
Sus
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Sâm Mai 12, 2007 3:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da...cam asa Laughing eu am incarcat kazaa..mai demult..hm..bunicel Wink
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
filosofu

Data înscrierii: 08/Mai/2007

MesajTrimis: Joi Mai 31, 2007 8:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E cam vechi pistul asta da ma bag mi se pare o prostie sa te apuci sa iti transformi pentru telefon..odat ce le ai pe calculator...
Sus
jmenar

Data înscrierii: 10/Mar/2007
Locație: valea lupului jud iasi

MesajTrimis: Dum Iul 22, 2007 2:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai daca nu ai pt tel nu tre sa modifici cel de pe PC? Razz
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mar Sep 16, 2008 10:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar nu iti trebuie si un program sa le citeasca...pentru symbian...cel putin la mine nu merg!
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Aplicatii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template