Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Este o inventie buna telefonul mobil?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii libere
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Telefonia mobila este:
Fara rost
0%
 0%  [ 0 ]
Ca orice lucru cu defectele si calitatile ei
50%
 50%  [ 2 ]
Cel mai inteligent lucru
50%
 50%  [ 2 ]
Voturi totale : 4

Autor Mesaj
assha

Data înscrierii: 29/Sep/2006
Locație: Arad

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 10:22 am    Titlul subiectului: Este o inventie buna telefonul mobil? Răspunde cu citat (quote)

Multi oameni care nu apartin generatiei tinere,cred ca telefonia mobila este o tehnologie care nu face bine sanatatii,si in plus adauga "inainte nu existau mobilele si nu ...murea nimeni ".Dupa ce documentatii s-au facut si din cate se stiu atat de pe internet, dar si din alte mijloace,credeti ca telefonia mobila este o invetie care ajuta dar nu foarte mult?Si a doua intrebare ar fi afecteaza sanatatea telefonia mobila si cum?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
white_horse

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 12:25 pm    Titlul subiectului: Este un lucru necesar la casa omului! Răspunde cu citat (quote)

E clar ca e o inventie foarte buna, oamenii trebuie sa comunice, cei care spun ca e o prostie inventia telefoniei mobile, nu le este lor necesar un telefon mobil, dar cred ca la ora actuala 95% din populatia Romaniei, au cel putin un telefon mobil!
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Sâm Sep 30, 2006 2:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Depinde..... de exemplu eu consider ca telefonul mobil personal e o adevarata minune care-mi usureaza exponential viata.
In acelasi timp telefonul mobil de serviciu e o unealta a diavolului..... suna in week-enduri si concedii..... ma cheama la serviciu cand mi-e lumea mai draga si imi da numai vesti proaste Evil or Very Mad
Deci nu pot sa spun exact daca e o inventie buna sau nu , dar balanta tinde spre pozitiv avand in vedere ca industria telecomunicatiilor imi da salarul. Laughing
Sus
dyablo

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Lun Oct 02, 2006 8:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote="T3O"]Depinde..... de exemplu eu consider ca telefonul mobil personal e o adevarata minune care-mi usureaza exponential viata.
In acelasi timp telefonul mobil de serviciu e o unealta a diavolului..... suna in week-enduri si concedii..... ma cheama la serviciu cand mi-e lumea mai draga si imi da numai vesti proaste Evil or Very Mad
Deci nu pot sa spun exact daca e o inventie buna sau nu , dar balanta tinde spre pozitiv avand in vedere ca industria telecomunicatiilor imi da salarul. Laughing[/quote]
Pai atunci arunca-l pe geam pe ala de la servici si poti fi multumit si afirma ca e cel mai bun lucru inventat vreodata!!![/img][/list][/code][/quote]
Sus
Florenina

Data înscrierii: 15/Apr/2011

MesajTrimis: Vin Apr 15, 2011 1:24 pm    Titlul subiectului: Adevarat Răspunde cu citat (quote)

Este foarte adevarat ca nu se mai poate supravietui fara telefon mobil. De cate ori se-ntampla sa mi se descarce ( din neglijenta mea) in timpul zilei, ma panichez, parca sunt mai sigura pe mine cand il am in functiune. Deja am ajuns chiar sa-l personific, imi e de mare folos, ce mai dar nu ma descurc cu ora , nu vad bine.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Discutii libere Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template