Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Panasonic sc3?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Panasonic
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Tech

Data înscrierii: 20/Dec/2005
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar Dec 20, 2005 3:26 pm    Titlul subiectului: Panasonic sc3? Răspunde cu citat (quote)

Am si eu o intrebare, cautam un tel mai ieftin si cu camera....si am descoperit panasonicul sc3, ce ziceti merita?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Blumun

Data înscrierii: 21/Dec/2005

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 11:24 am    Titlul subiectului: Re: Panasonic sc3? Răspunde cu citat (quote)

Intr-adevar este unul dintre cele mai ieftine tel. cu camera, insa are memoria f.mica si nu suport card de memorie asa ca nu poti face mare lucru cu el.....
Sus
Xdenon

Data înscrierii: 15/Dec/2005
Locație: Slatina

MesajTrimis: Mie Dec 21, 2005 3:10 pm    Titlul subiectului: Re: Panasonic sc3? Răspunde cu citat (quote)

Eu am unul de cateva zile si sunt super multumit de el........merita luat
Sus
PartyBoy

Data înscrierii: 21/Dec/2005
Locație: Valcea

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 9:25 am    Titlul subiectului: Re: Panasonic sc3? Răspunde cu citat (quote)

Problema cu memoria m-a facut si pe mine sa nu imi mai cumpar, eu unul consider inutila o camera video care poate chiar sa si filmeze, dak telefonul nu are suficients memorie
Sus
Need4Speed

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 1:47 pm    Titlul subiectului: Re: Panasonic sc3? Răspunde cu citat (quote)

PartyBoy a scris:
Problema cu memoria m-a facut si pe mine sa nu imi mai cumpar, eu unul consider inutila o camera video care poate chiar sa si filmeze, dak telefonul nu are suficients memorie

Aici ai perfecta dreptate, ce faci cu mob ala, stai cu cablul si laptopul dupa el tot timpul ? Laughing !
Sus
Tech

Data înscrierii: 20/Dec/2005

MesajTrimis: Joi Dec 22, 2005 2:01 pm    Titlul subiectului: Re: Panasonic sc3? Răspunde cu citat (quote)

Acuma....stiti si voi cum e.....intotdeauna cand costul trebuie redus...este nevoie de sacrificii....
Sus
ciaraXYZ

Data înscrierii: 19/Dec/2005

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 9:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bey, eu zic la pretzul care il are, si cu ce dotari poseda Very Happy merita la maxim, in special daca ai buget redus Smile !
Sus
XXL
Vizitator

MesajTrimis: Vin Dec 23, 2005 10:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da....daca e vb de pret, tel e super bun.....
Sus
HertegCostica

Data înscrierii: 21/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Ian 21, 2007 9:46 pm    Titlul subiectului: ACUMULATOR PTR PANASONC SC3 Răspunde cu citat (quote)

As dori o adresa de firma de unde se poate achizitiona un acumulator ptr telefonPANASONIC SC3.................. EB-BSA210.
Sus
maliha

Data înscrierii: 03/Ian/2014

MesajTrimis: Vin Ian 03, 2014 8:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi place atat de mult panasonic a100,dar e destul de slab. Dar de ce, pt ca e mic?Un model asemanator, dar mai inteligent nu au scos?
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Panasonic Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template