Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
Trecerea la 4G

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> 3G
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
esitero

Data înscrierii: 18/Feb/2014

MesajTrimis: Joi Feb 20, 2014 3:46 pm    Titlul subiectului: Trecerea la 4G Răspunde cu citat (quote)

Am citit foarte multe pareri pe forum-uri si m-am gandit sa pun si eu o intrebare. Ceea ce avem nevoie e ca trebuie sa intelegem ca intr-o zi cele mai multe optiuni vor fi orientate catre 4G. As dori cati dintre voi si-ar schimba serviciul actual de internet cu unul 4G? Vreau sa specific ca acest serviciu nu necesita conexiune la un cablu, poate fi router incarcabil si fix(alimentat doar cu energie electrica), iar viteza e de calitate superioara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
micenea

Data înscrierii: 05/Mar/2014

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2014 8:37 am    Titlul subiectului: Trecerea la 4G Răspunde cu citat (quote)

Acum 100 de ani omul de rand s-a intrebat, pentru ce voi avea nevoie de aceasta caruta trasa fara forta animalica in care trebuie sa pun lichid ce se aprinde. Chiar si cei care zic ca e inutil vor trece la aceata tehnologie. Si uite asa vor veni: 2% cei pasionati de tehnologie si businessmani - 20% cei care se vor convinge de utilitate - 60% valul de convinsi - 20% de sceptici si nedoritori ce au mai ramas. Fii sigur ca intr-o zi nu vei mai azi de 3G decat ca istorie.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> 3G Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template