Prima Pagina      FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil  Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare   
infogsm
SIM 128 MB

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
J3N

Data înscrierii: 23/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 24, 2007 3:47 pm    Titlul subiectului: SIM 128 MB Răspunde cu citat (quote)

merita sa cumperi aceasta cartela SIM? din cate am inteles pe site'ul Orange e compatibila doar pt 2 telefoane (nu le mai retin)...si daca cumperi cartela asta pt un tel care are si slot pt card mai poti pune si cardul de memorie ? A cumparat cineva cartela SIM 128 MB ?
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 24, 2007 6:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai au facut si reclama la tv Smile ... a aparut pe la jumatatea lui decembrie. nu stiu daca mai sunt detalii despre cartela pe site'ul Orange dar eu am vazut pe site Razz
J3N

MesajTrimis: Vin Ian 26, 2007 2:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

chiar nu a luat nimeni cartela asta ? Sad sa'mi spuna si mie daca merita Razz
J3N

MesajTrimis: Sâm Ian 27, 2007 10:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am precizat mai sus ... cartela sim 128 mb deocamdata poate sa functioneze pe 2 telefoane Razz ... nu le mai retin, dar totusi cred ca unul esti Sagem My E77 Razz
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 8:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
am precizat mai sus ... cartela sim 128 mb deocamdata poate sa functioneze pe 2 telefoane Razz ... nu le mai retin, dar totusi cred ca unul esti Sagem My E77 Razz

NOULUI SPV DE LA ORANGE I SE POTRIVESTE SIM 128 MB
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
J3N

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 9:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

inca un cunoscator de SIM 128 MB. Razz
Compaq

Data înscrierii: 19/Ian/2007

MesajTrimis: Mie Ian 31, 2007 11:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

J3N a scris:
inca un cunoscator de SIM 128 MB. Razz

AI VAZUT.. :d
Sus
dyablo

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 11:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca au facut in asa fel incat sa aiba cat mai multe vanzari la telefoanele lor...era normal sa mearga doar la anumite tipuri de telefoane..nu stiu daca a mers..Dar are cineva asa ceva??
Sus
T3O

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Feb 07, 2007 11:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu e vorba de promovare a anumitor modele, doar ca SPV-ul si Sagemul sunt singurele modele compatibile. Oricum eu zic ca merita sa investesti 8$ in 128Mb, mai ales ca nu-ti ocupi slotul pt card in care mai poti baga ceva memorie.
no_name_brunette

Data înscrierii: 05/Aug/2008

MesajTrimis: Mar Aug 05, 2008 5:01 pm    Titlul subiectului: scuze Răspunde cu citat (quote)

ba da mai e un telefon 3g compatibil cu aceasta cartela de 128 mb si este samsung p910, il am eu k mi l-a adus frati miu din afara si ma enerveaza k nu exista cartele de acet tip si la cosmote Sad pacat
Sus
Kty

Data înscrierii: 28/Sep/2006

MesajTrimis: Vin Sep 26, 2008 1:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

din pacate sunt foarte rare!
electronicenet

Data înscrierii: 18/Sep/2016

MesajTrimis: Dum Sep 18, 2016 6:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ai prins bine.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului InfoGSM.ro -> Orange Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

© InfoGSM.ro Template